Çağmak Asansör, Sanayi, Sistemleri otopark sistemleri, araç platformu, ankara otopark sistemleri, ankara araç platform, ankara yük platformu, ankara özel imalatlar, 1 oto yerine 12 oto parkedin, yük platformu, yük ve araç platformu, akıllı otopark sistemleri - Hakkımızda

Çağmak Makina LTD. ŞTİ. / Hakkımızda

Hakkımızda

 

30 yılı aşkın süredir siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Kalite standartlarına uygun araç platformu, yük platformu, araç için platform sistemleri, cephe platformu ve müşteriye özel makina ve garaj ekipmanlarımızla , hem sizlerin kalite hizmet anlayışına destek olmaya çalıştık hem de sizlerle el ele yeni dünyanın yeni teknolojilerine beraber adım attık.

 

Yeni web sitemiz ile hem sizlerle doğrudan iletişim kurabilmek hem de e-ticaret teknolojisi ile siz değerli müşterilerimize doğrudan satış yapabilme imkanı ve rahatlığı sağlamayı amaçladık.

 

Satışlarımız Türkiyenin her şehrine yapılmakta, kuruluma deneyimli uzman arkadaşlarımız katılmaktadır. Tüm kurulum ve 2 yıl garanti süresince servis desteği ücretsizdir.

 

Kalite standartlarıyla belgelenmiş güvenli hizmet 
Firmamızın, iş hayatında kalite unsurunu ön plana çıkarabilmek amacı ile yaptığı çalışmalar, ISO 9001: 2000 kalite yönetim sistemi eksenine oturtulmuş ve AB Teknik Mevzuatı 95/16/EC sayılı platform direktifi Ek XIII (Modül H) uyarınca kalite güvenlik sistemi tasdik edilmiştir.

 

Çağmak Platform genel olarak, her türlü yolcu, hasta, hidrolik ve yük platformlarını kapsayan tüm süreçlerde hizmetinizdedir. Bugünkü üretiminin verimi, seçkinliği ve kalitesi ÇAĞMAK PLATFORMmarkasını yarınlara taşıyacak en büyük garantidir.

 

Farklı amaçlar için dizayn edilen sistemler Çağmak Platform, gereksinimlere göre; 100 kg.’dan 20.000 kg.’a varan kapasitelerdeki platformları, yürüyen merdivenleri; konut, iş merkezi, çarşı, hastane gibi yapılara uyguluyor.

image-1 image-2 image-3

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

E-Bültene Abone Olup Kampanyalarımızdan Anında Haberdar Olabilirsiniz.